poniedziałek, 24 sierpnia 2015

nieplanowany wypad na Połoninę Wetlińską + wyniki konkursu na fb

Cześć ! ;)

Dzisiaj mała dawka zdjęć z wczorajszego wypadu na Wetlinę. Wstyd się przyznać, że mieszkam tak blisko a byłam tam dopiero drugi raz. Chłopaki na początku niechętnie podchodzili do mojego pomysłu ale wreszcie dali się przekonać! Nie będę zanudzać Was dokładnym opisywaniem szlaku, ponieważ bez problemu dokładny opis można znaleźć w internecie, a po za tym nie jestem zbyt dobrym przewodnikiem turystycznym ;) 
Planowo powinniśmy iść na sam szczyt 1h 45 min, jednak ze względu na to, że wyruszyliśmy ciut późno (15.00) musieliśmy narzucić szybsze tempo ;)  było ciężko ale końcowe widoki wynagrodziły nam wszystko ;) 

 


W połowie drogi, jeszcze trochę przed nami ;)


I udało się,  dzielnie wytrwaliśmy na sam szczyt :) 
bieszczadzkie schronisko - Chatka PuchatkaWidoki są piękne! Niestety nie udało mi się ich uchwycić dobrze, ponieważ zdjęcia robiłam telefonem. Ale następnym razem  pewnością zaopatrzymy się lepiej, przede wszystkim w wygodne buty i naładowany aparat! ;) Wyjedziemy z samego rana, do plecaków weźmiemy kocyk, kanapki, ciepłe kurtki i wrócimy wieczorem. Taki mam ambitny plan, tylko czy uda mi się ich jeszcze raz wyciągnąć na taki morderczy wypad?? Hm... mam nadzieję, że tak ! ;) 

Na sam koniec mam dla Was "Anioły bieszczadzkie"


oraz wyniki konkursu ;) 

zestaw wygrywa:

Edyta Katarzyna Adalik

proszę o wysłanie danych na adres angbod@op.pl 
A wy jak spędziliście weekend? I czy byliście na Połoninie Wetlińskiej a może macie zamiar się wybrać w Bieszczady? POLECAM, NA PRAWDĘ WARTO ! ;)
Pozdrawiam, Angelika ;)

11 komentarzy:

 1. Widoki faktycznie cudowne :))

  OdpowiedzUsuń
 2. O jak ja Ci zazdroszczę takich pięknych miejsc do aktywnego spacerowania, chyba non stop bym sobie urządzała takie wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne widoki :) Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę się w końcu wybrać w Bieszczady! tam jest tak pięknie! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudowne widoki, zazdroszczę! :)

  Pozdrawiam, Justlyjass.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szłyśmy tymi samymi ścieżkami tego lata <3 Uwielbiam Bieszczady <3

  OdpowiedzUsuń