poniedziałek, 9 listopada 2015

Andrzejki 2015 - propozycje stylizacji i nie tylko ;)

Witajcie Kochani!


Jak Wam minął weekend?? Mi jak zwykle, zbyt szybko :( odwiedziliśmy rodziców, zrobiliśmy małe zakupy i znowu poniedziałek a z nim kolejne wyzwania ;) przede wszystkim rozpoczęłam dzisiaj pracę w markecie odzieżowym, pierwszy dzień minął mi bardzo miło w gronie przesympatycznych Dziewczyn i przede wszystkim szybko, nie spodziewałam się, że układanie i sprawdzanie towaru może być  takie czasochłonne!  hmmm... jedyne czego się obawiam, to wydania pierwszej wypłaty na cudeńka jakie tam mają, już sobie kilka rzeczy upatrzyłam :D
Dzisiaj przygotowałam dla Was propozycje stylizacji na Andrzejki, tym razem będą to tylko kolaże, natomiast w najbliższym czasie postaram się pokazać Wam moje własne zestawy, nad którymi się waham, oczywiście liczę na Waszą pomoc w wyborze odpowiedniej kreacji ;) 
 Zainteresowanym zapraszam na dalszą część posta :)


Na początek kilka wróżb Andrzejkowych (ps. jestem właśnie w trakcie przygotowywania scenariusza zajęć dla dzieci w przedszkolu, który ma przedstawić im nieco bliżej to święto, jednak dla tak młodych dam chyba jeszcze zbyt wcześnie na takowe wróżby, jak mylicie? ;) Aczkolwiek Wam znacznie bardziej mogą się przydać :D   :
  • Najpopularniejsza, wszystkim dobrze znana - czyli "lanie wosku" przez dziurkę w kluczu do zimnej wody. 
  • Wróżenie przy pomocy butów, również dobrze Wszystkim znane - uczestnicy zabawy ustawiają swoje buty w rządku, jeden za drugim, od początku pomieszczenia w kierunku drzwi (gdy zabraknie butów, bierze się kolejno z tyłu). Właścicielka i właściciel buta, który najszybciej przekroczy próg jest oczywiście predestynowany do zamążpójścia lub ożenku.
  • "Obierka z jabłka" (wróżba dla Panien) - obieramy tak jabłko, aby powstała najdłuższa obierka. rzucamy ją za siebie. W jaką literę obierka się ułoży, taka będzie pierwsza litera imienia przyszłego męża.
  • "Gałązki wiśni" (dla Panien) - w Andrzejki należy ściąć kilka gałązek z wiśni i wstawić je do wody. Jeśli choć jedna wypuści listki na Boże Narodzenie wróży to rychły ślub z miłości.
  • "Grosz do miski" (dla Panien) - każda z Panien musi mieć grosz i pomyśleć życzenie. Potem rzucamy groszem za siebie tak by wpadł do miski z wodą. jeśli tak się stanie, życzenie się spełni.
A czy Wy wierzycie w takie wróżby? I jakie jeszcze znacie? :D Wiadomo, że wieczór Andrzejkowy to nie tylko wróżby ale przede wszystkim świetna zabawa. A więc zapraszam na kolejną część posta:

 PROPOZYCJE STYLIZACJI 


sukienka tutaj , cena 240 zł
torebka tutaj 119 zł
buty tutaj 89,50 zł

 sukienka tutaj 199 zł
torebka tutaj 99 zł
buty tutaj 89,90 zł


sukienka tutaj 139,99 zł
torebka tutaj 99 zł
buty tutaj 109 złsukienka tutaj 159,99 zł
torebka tutaj 59 zł
buty tutaj 79 złJak podobają Wam się moje propozycje?? Którą byście wybrały na wieczór Andrzejkowy? :) 
KONIECZNIE DAJCIE TEŻ ZNAĆ CZY WRÓŻYCIE SOBIE W TEN WIECZÓR?? Jestem bardzo ciekawa! ;)

Pozdrawiam, Angelika ;)

 

4 komentarze: