środa, 25 listopada 2015

Suknie ślubne - inspiracje

Witajcie Kochani!

Ostatni weekend był pełen wrażeń, po pierwsze zdałam prawko! TAK!! Jak to mówią - najlepsi kierowcy zdają za drugim razem, hmmm ile w tym prawdy?? ;) Najważniejsze, że mam ten cały stres za sobą, już nie mogę doczekać się, kiedy je odbiorę. Za rok nasz ślub, a więc zaraz po zdanym egzaminie wybrałyśmy się z koleżankami do salonu sukien ślubnych. Chciałam zorientować się nie co w cenach  modelach sukienek, przymierzyć kilka i zobaczyć jaki fason najbardziej do mnie pasuje. Moje przymiarki zakończyły się wybraniem tej jedynej,  wyjątkowej sukienki. Gdy tylko ją założyłam wiedziałam, że chcę w niej stać przed ołtarzem u boku Ukochanego. Jednak pokaże Wam ją dopiero po ślubie,  przecież nie wypada, żeby Pan Młody zobaczył ją przed nim prawda?? ;) Przeglądając suknie w sieci, wpadłam na pomysł, żeby pokazać Wam te, które najbardziej wpadły mi w oko. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, mam nadzieję, że Was zainspiruję ;) 
Która suknia podoba Wam się najbardziej?? Myślę, że teraz będę częściej dodawać wpisy o tematyce ślubnej i o organizacji wesela. Czy są tu przyszłe Panny Młode? ;) Macie już wybraną suknię ślubną i jaki jest wasz typ sukienki?? :)

 

Pozdrawiam, Angelika ;) 10 komentarzy:

 1. Suknia numer trzy i pięć to moje wymarzone kształty że tak powiem. Ogromnie chciałabym kiedyś w takiej wystąpić, ale wątpię że będzie mi dane bo chyba nie będę mieć wesela. Przynajmniej na razie nie wchodzi w grę.
  Cieszę się, że masz już tę jedyną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne ! marzą mi się chociażby sesja w takiej sukni !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne inspiracje, gratuluję!:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna :))

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje zdania prawka! :)
  przepiękne są te suknie <3

  http://dalenadaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. MERRY CHRISTMAS 2015

  http://chicporadnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń