piątek, 26 lutego 2016

poduszka na obrączki ślubne

Cześć Kochani! 

Do naszego ślubu jeszcze 8 miesięcy, jeszcze a może tylko. Ten czas tak szybko ucieka, pamiętam jakby to było wczoraj kiedy M. mi się oświadczył. Większość (tych ważniejszych) rzeczy udało nam się już zorganizować, więc już śpię spokojniej ;) jednak teraz przyszła pora na dodatki i drobiazgi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze dobrane i przemyślane dodatki sprawią, że ten uroczysty, wyjątkowy dzień będzie niezapomniany. Dzisiaj pokaże Wam elegancki dodatek, który będzie doskonałym uzupełnieniem ślubnego designu. 

Poduszka na obrączki - śliczny detal, który tworzy piękną i wyjątkową dekorację oprawy ślubnej, a po wszystkim wspaniała pamiątka. Nasze obrączki przyniosą nam córeczka mojej kuzynki z moim braciszkiem (mam tylko nadzieję, że nie zeżre ich trema ;) ) Poduszkę udało mi się wygrać w konkursie organizowanym na fp przemiłej pani Kingi z Pracowni Rękodzieła i Florystyki. Od razu po wejściu na stronę, można zauważyć, że autorka ma wielką pasję związana z rękodziełem. Pani Kinga w swojej ofercie ma mnóstwo pięknych rzeczy, m.in: zaproszenia na różne okazje, bukiety ślubne, kartki okolicznościowe, ozdoby świąteczne i inne. Zajrzyjcie, na prawdę warto! :)

Początkowo zastanawialiśmy się nad wyborem kolorystyki poduszki, ponieważ chcieliśmy wybrać typowo jesienne barwy (pomarańcz, brąz). Jednak po dłuższym zastanowieniu zostaliśmy przy różu. Ślub będzie w październiku, więc trzeba jakoś ożywić ten dzień wesołymi i żywymi kolorami - dlatego też zdecydowaliśmy się na róż i biel ;) Poduszka jest wykonana bardzo starannie,  profesjonalnie i estetycznie wykończona. Posiada aplikację w postaci kwiatków, kokardy oraz wstążki zdobionej cyrkoniami. 


Jak Wam się podoba taka poduszka? My jesteśmy nią zachwyceni! Teraz pora na poszukiwania obrączek :)

Pozdrawiam, Angelika :)11 komentarzy: